ILOŚĆ PRODUKTÓW: 0 szt.
CENA: 0,00zł

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWIEGO DODADO


 1. Sklep internetowy DODADO prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 2. Właścicielem sklepu jest firma GLASS DOOR Andrzej Biegański z siedzibą w Katowicach. NIP 634 230 57 40, REGON 240899983
 3. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem sklepu internetowego oraz poczty e-mail.
 4. Wszystkie produkty oferowane w sklepie DODADO są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 5. Wszystkie produkty oferowane w sklepie DODADO są wyrobami POLSKIMI !
 6. Każdy z produktów posiada gwarancję producenta lub sprzedawcy.
 7. Wiele z produktów, jakie oferujemy to wyroby rękodzielnicze. Zastrzegamy sobie prawo do drobnych różnic kolorystycznych oraz szczegółów związanych z wykończeniem zabawek.
 8. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych firmy DODADO (dodado.pl oraz polskiezabawkidrewniane.pl) są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 9. Na każdy zakupiony towar wystawiamy Dowody Sprzedaży Detalicznej.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego.
 11. Wysyłka
  Paczki wysyłamy w ciągu 48 h od zaksięgowania na koncie wpłaty (w dni robocze).
  Uwaga! Nie wysyłamy paczek za pobraniem!
  Przy wysyłce naszych towarów korzystamy z usług Poczty Polskiej. Koszt wysyłki zależny jest od wagi zamówionych towarów. Koszt ten jest automatycznie wyliczany przy składaniu zamówienia i doliczany do ceny zamówionych towarów. Rozkład cen przedstawia się następująco:


  Rodzaj przesyłki Ekonom/ Priorytet Waga Koszt
  Paczka pocztowa ekonomiczna do 1kg 10 zł
  Paczka pocztowa priorytetowa do 1kg 11 zł
  Paczka pocztowa ekonomiczna 1kg do 2kg 12 zł
  Paczka pocztowa priorytetowa 1kg do 2kg 14 zł
  Paczka pocztowa ekonomiczna 2kg do 5kg 17 zł
  Paczka pocztowa priorytetowa 2kg do 5kg 19 zł
  Paczka pocztowa ekonomiczna 5kg do 10kg 22 zł
  Paczka pocztowa priorytetowa 5kg do 10kg 26 zł
  Paczka pocztowa ekonomiczna 10kg do 20kg 32 zł
  Paczka pocztowa priorytetowa 10kg do 20kg 39 zł

   
 12. W przypadku zakupu kilku przedmiotów na naszych aukcjach skontaktujemy się z Państwem w celu skalkulowania wagi i opłaty za przesyłkę
 13. Termin wysyłki liczymy w dniach roboczych. W przypadku produktów, których nie mamy na stanie magazynowym, a które wiążą się z niestandardowym czasem oczekiwania (wyr rękodzielnicze) po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy jego status wraz z podaniem orientacyjnego czasu oczekiwania.
 14. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest zatem odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania z kompletną jego zawartością oraz z kompletem dokumentów, nie później niż w terminie czternastu dni.
  W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na adres zwrotny widniejący na przesyłce. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania dokonujemy zwrotu należności za towar po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki w terminie 7 dni. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
 15. Reklamacje
  W chwili odbioru towaru od kuriera kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy zabezpieczającej należy spisać protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się z pracownikiem sklepu DODADO. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.
  Reklamację należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail dodado@dodado.pl
  Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
  Podstawę do reklamacji stanowi paragon (dowód sprzedaży) oraz protokół reklamacyjny ( w przypadku gdy przesyłka została uszkodzona w transporcie).
 16. Ochrona danych osobowych
  Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.
  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu.
 18. Zawartość sklepu internetowego DODADO nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.